Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
1 host
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 2659780
 
Snowkite Fest 2011

kite_fest.jpg Snowkiting Fest 2011

Počasí Snowkiting Festu moc nepřálo, do poslední chvíle se čekalo na pořádnou nadílku sněhu. Bohužel ráno byly na place akorát zbytky zmrzlého sněhu. Část partičky nadšenců se tedy přemístila na nedaleký spot, kde proběhla session v lepších sněhových podmínkách. Vítr byl kolem 5m/s, proto přišli na řadu draci větších rozměrů. Zúčastnění si mohli vyzkoušet novinky pro letošní rok od firmy Easy Fly a Wainman, které jsme prezentovali na této akci. Ti, kteří otestovali tyto modely, mohli osobně porovnat rozdíly mezi ostatními značkami. Všichni se postupně přemístili zpět na Klokočov, kde pokračovala prezentace všech zúčastněných. Večer proběhla kalba za podpory DJ Katka. Jídlo v podobě prasečích hodů zajistil majitel areálu Honza Kalman. Všichni gurmáni si přišli na své , bylo to perfektní.

V průběhu večera se představila Česká Kitová Fedarace,  diskuze připomínala předvolební kampaň. No uvidíme v budoucnosti, jestli dojde ke sdružení do jedné organizace a naplnění výhod slibované tímto sdružením. Druhý den pokračovala závěrečná prezentace, bohužel vítr byl velmi slabý, proto jsme se před odjezdem domů přemístili společně s Chasákem na nedaleký spot, kde jsme si to užívali do západu slunce.

 

chasak.jpg

Chasáková ohnivá voda :)

murrphy.jpg

Muf se toho nebál:)

vtr_35ms.jpg

Test draka u Vrtule vítr 3,5m/s!!! 

Celá akcička se nakonec vydařila, škoda jen že nebyly lepší sněhové podmínky přímo v místě konání na Klokočově. Přesto jsem obdivoval odhodlanost některých hc jedců, kteří se nebáli předvádět své umění skoro na trávě.  Doufám, že se brzo sejdeme někde na zasněženém spotu, s pořádným větrem.