Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
1 host
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 2659775
 
Nová Chimera 07 v aktuální nabídce!
Na letošní zimní sezonu jsme pro Vás odladili novou verzi osvědčeného a oblíbeného kita Chimera. Novy kite se od předešlé verze liší změnou v konstrukci vrchlíku, ale především novou geometrií vyvázání. Výsledkem je další zlepšení letových vlastností a mnohem vyšší komfort ovládání.
Novinkou je možnost volby letového režimu freeride – freestyle. Toto nastavení lze měnit zcela jednoduše během par vteřin ve vyvázání šňůr depower systému. Tento nový systém vyvinutý f. Pegas speciálně pro novou Chiméru 07 zásadním způsobem rozšiřuje možnosti použití a zvyšuje užitné vlastnosti (není součástí Chimera 11/07).

V režimu „freeride“ má nová Chimera 07 zcela výjimečnou účinnost depoweru, velmi malé síly v řízení, plynulý průlet zatáčkou a snadné „zrušení - přistání“ kita pomocí brzdicích šňůr. Toto nastavení je ideální pro začínající kitery, neboť jim umožní bezpečně zvládnout i kita větších velikostí. Současně plně vyhoví i zkušenějším, kteří si chtějí vychutnat požitek z volné jízdy a nechtějí se příliš pouštět do experimentů akrobatické jízdy.

Režim „freestyle“ je nastaven tak, že Chimera 07 má především vynikající potenciál pro skoky. Větší síly v brzdách umožní intuitivní ovládání kita během letu, zvýšený výkon dovolí plně využít sílu větru pro delší a vyšší skoky. Průběh letu při skoku je plynulý a plně pod kontrolou pilota. Toto nastavení je vhodné pro zkušené kitery, případně do slabého větru.

Naše nová technologie volby režimu freeride – freestyle umožní, že Váš kite „poroste“ spolu s Vašimi zkušenostmi. Svými vlastnostmi tak Chimera 07 pokryje široké spektrum požadavků na moderní kity počínaje bezpečnými drakem pro začátečníky až po výkonnou zbraň pro zkušené ridery.