Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
1 host
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3343203
 
Twisty 12m/2012 první test na vodě
tn_turawa_1.jpgKe konci  snowkitingové sezony přibyla  po patřičném dolazování  nová Twisty 12. Tento rozměr společně s Twisty 8 nabízí všestranné  pokrytí větrných podmínek. Pokud se rozhodnete zakoupit Twisty 12 tak vás asi přestane zajímat na sněhu  počáteční síla větru . Stačí když budete schopni určit směr! a o zábavu je postaráno. Snowkitingová sezona je za námi, byla sice krátká zato velmi vydatná. Voda letos začíná díky teplému počasí dřív. Poprvé jsem vyzkoušel Twisty 12 na Turawě, kde je krásná pláž jako u moře. Vítr byl bohužel slabý proti předpovědi. Další test probíhal na Nákle, kde jezdil Jirka a Tommino.
Celý článek...
 
Easy Fly Twisty model 2012

tn_twisty_2012-10.jpgPro letošní sezonu jsou připraveny nové modely draků Twisty.  Draci se vyrábějí ve velikosti 8m  a 10m, dále přibyla nová 12-ka  a následně bude připravena velikost 9m. Testovány byly velikosti 8 m, 10m a krátce 12m, který se právě připravuje do finální výroby.

Vývoj modelů 2012 prošel další inovací, výkon u nové Twisty 10 se částečně zvýšil. Změnou profilu se celé křídlo zrychlilo, s drakem se dá ještě lépe vygenerovat tah ve velmi slabém větru než předtím.  Okamžitě je poznat odlehčení na baru, ovládání je celkově měkčí a sportovnější. U nového modelu Twisty 2012 velikost 10 je ovládání  draka podobné  s menší velikostí Twisty 8m.  Ideální pro jezdce co preferují delší dobu pojezdu -  menší únavu rukou.

Celý článek...
 
Kurzy snowkitingu v plném proudu!

tn_opava_45_.jpg V současné době nastaly nejlepší sněhové podmínky pro snowkitingvé kurzy.  Ceny pro rok 2012 zůstávají stejné. Cena jednodenního kurzu je 1500,- Kč, dále můžete využít zvýhodněnou cenu partnerského kurzu za 2800,-. Cena dvoudenního kurzu je 2900,-.  Nabízíme také individuální hodiny pro zdokonalení vašich schopností dle požadavku-cena 500,-Kč /hodina. Dále kurzy na ovládání všech druhů draků. Tyto kurzy jsou zaměřeny především na vysvětlení specifického ovládání draka dané značky. Ne všechny značky používají stejné bezpečnostní a ovládací prvky, start a přistání jsou také odlišné.

Celý článek...
 
Aloha

prani_web.jpg

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, všem závislákům hodně větru, sněhu, luxusních podmínek a co nejméně úrazů přeje Čikas.

Celý článek...
 
Snowkite Fest 2011

kite_fest.jpg Snowkiting Fest 2011

Počasí Snowkiting Festu moc nepřálo, do poslední chvíle se čekalo na pořádnou nadílku sněhu. Bohužel ráno byly na place akorát zbytky zmrzlého sněhu. Část partičky nadšenců se tedy přemístila na nedaleký spot, kde proběhla session v lepších sněhových podmínkách. Vítr byl kolem 5m/s, proto přišli na řadu draci větších rozměrů. Zúčastnění si mohli vyzkoušet novinky pro letošní rok od firmy Easy Fly a Wainman, které jsme prezentovali na této akci. Ti, kteří otestovali tyto modely, mohli osobně porovnat rozdíly mezi ostatními značkami. Všichni se postupně přemístili zpět na Klokočov, kde pokračovala prezentace všech zúčastněných. Večer proběhla kalba za podpory DJ Katka. Jídlo v podobě prasečích hodů zajistil majitel areálu Honza Kalman. Všichni gurmáni si přišli na své , bylo to perfektní.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 16 - 20 z 63