Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
9 hosté
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3385485
 
Snowkite Fest 10.-11.12. 2011

snkfest3.jpg Snowkite Fest je organizován pod záštitou České Kitové Federace, která  je jako subjekt zaměřená na organizaci, podporu a rozvoj kite sportů v ČR i zahraničí.  Tento dvoudenní otevřený snowkite festival nabízí profesionálům v oblasti kitesportů prezentovat svou nabídku vybavení, výukových programů a dalších produktů. Příchozí si tak mohou porovnat nabídky jednotlivých vystavovatelů a vyzkoušet si různé vybavení přímo na místě.

K vidění bude snowkite exhibice a okruhový ''fun'' race závod o ceny. Zúčastnit se může každý, kdo už jezdí, má přilbu, dodržuje pravidla přednosti v jízdě a bezpečnostní zásady. Po celou dobu konání je k dispozici free ride aréna pro volné ježdění. Ve večerních hodinách proběhne video projekce se snowkite tématikou a představení cílů ČKF pro rok 2012.

 

Celý článek...
 
Technoforce D2

materil_north.jpg Informaci že všechny kity North 2011 jsou vyrobeny z nového materiálu Technoforce D2 již možná zaregistrovali mnozí. A možná si většina z nich řekla no jo, zase reklamní kecy, to je furt dokola, každý tvrdí že ten jeho produkt je zrovna ten nejlepší ze všech, už je to nuda, stejně tomu nevěřím, jenom si "honí triko"...

Těmto pochybovačům nabízíme jednoduchý důkaz, každý si může u nás jednoduše vyzkoušet na vlastní kůži jaký je rozdíl mezi doposud používaným materiálem Teijin Technoforce (používají prakticky všichni významní výrobci) a Technoforce D2 (exklusivně v roce 2011 a 2012 pouze North).

 

Celý článek...
 
Mystic 2011

mystic_logo.jpg

Pro letošní rok si MYSTIC připravil o5 nové produktové řady. Víc info v PDF souboru:

Mystic 2011 vše

Mystic patří k TOP produktům. Letos přichází s novinkou suchého obleku, která posílí image kiterům. Podobně jako NPX Lucifer vyrobil stylovou bundu, která se přímo používá na suchý oblek. Bunda má otvor na prostrčení háku a utěsnění rukávů a límce proti vniknutí vody. Výhodou je více možností a variabilnost použití suchého obleku. Pro použití na windsurfing se nejvíce používá základní suchý oblek. Bundu lze také použít samostatně třeba na neoprén. Cena suchého obleku je 10 700,- cena bundy 1700,- Tento produkt  bude v porovnání s konkurencí určitě trhákem letošní sezony.

Celý článek...
 
Závody 5.2/2011
race_sobota.jpg Všem kiterům, jelikož zasáhne v sobotu a neděli nahorách Česko vichřice přišel jsem společně s klukama- Forkite s návrhemuspořádání Sranda course race závodů na Hlučinském jezeře - štěrkovně. Vítr mábýt JZ o síle přibliženě 10m/s.Vzhledem k bezpečnosti se závod pojedepouze na lyžích a snowboardech. Sraz v 11hodin první start ve 12.00. Traťuděláme podle aktuálních podmínek. V současné době je na ledě kolem 5cm přimrzléhosněhu. Prosím všechny kteří mají zájem o potvrzení účasti na webech    Jde pouze o přibližný počet zúčastněných,podle toho Forkite zajistí občerstvení v mistní loděnici. Pokud ještěněkoho něco napadne dejte echo.  Přesnémísto srazu jsme Vám připravil na mapy.cz

 

 
Test kite Easy Fly 10m/2011

twisty_foto_10.jpgNový model Twisty 10 je uzavřená komora, která je určena pro použití jak na souši tak vodě. Specifikem této konstrukce je možnost uzavření pomoci zipu.  Po uzavření se nedostane do profilu křídla voda. Pokud jsou zipy otevřené – na souši se zjednodušuje přistávání draka stejně jako u otevřené komory. Drak se okamžitě odtlakuje a není po přistání za brzdu neklidný. Zmenšuje se tah, který je nutno pro přistání za brzdu vynaložit.

Testování probíhalo v různých větrných podmínkách a doba strávená na tomto modelu byla více než 70 hodin. Pokud jezdec vyžaduje maximální výkon a perfektní stabilitu, doporučuji nechat zipy stále uzavřené, ve slabém větru okolo 3/4m to přidává na výkonu. Výkon Twisty 10 je velmi dobrý, při porovnání s nafukovacím drakem SLE konstrukce je srovnatelný s velikostí 12/13m. Twisty 10 je srovnatelná s komorovými draky ostatních značek velikosti 12m. Větrný rozsah draka je zcela individuální a záleží na hmotnosti jezdce a jeho dovednosti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 25 z 63