Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
1 host
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3357210
 
Co je to SnowKiting ?

tn_3.jpg Snowkiting je nový adrenalinový nejprogresivněji se rozvíjející sport, založený na jízdě pomocí tažného draka-KITE. Vše co potřebujete k tomuto sportu je kite, snowboard či lyže a vítr který vás zcela zdarma žene vpřed nezapomenutelným zážitkùm.

Už vás nebaví přeplněné střediska, stát dlouhé fronty na lyžařských sjezdovkách a utrácet za permanentky?! V tom případě nastal nejvyšší čas pořídit si tažného draka – KITE.

S ním můžete brázdit zasněžené pláně, pole,hřebeny hor,zamrzlé rybníky a nebudou vás obtěžovat davy lidí ani nehorázné ceny.V létě pak vyměníte lyže za buggy, kolečkové brusle nebo Montainbord. Buggy = tříkolka s nafukovacími koly, ve které jezdec sedí a řídí ji nohama pomocí předního kola. Montainboard = velký „snowboard“ s nafukovacími koly-možno použít s windsurfingovou plachtou.

Celý článek...
 
Mystic 2010

mystic_logo.jpg

Pro letošní rok si MYSTIC připravil o5 nové produktové řady. Víc info v PDF souborech:

Mystic 2010 neopreny

Mystic 2010 lycra

Mystic 2010 trapezy

Mystic 2010 doplňky

Mystic 2010 pro ženy

 
Akční set Rabbit Wainman + board Naussa

tn_wainman_set.jpgPro letošní sezonu jsme připravili top set Rabbit Wainman + RL board Naussa za exluzivni cenu. Jelikož patří Rabbit Wainman k prestižním kitům, zvolili jsme jako board top produkt firmy Rl board. Board je předurčený pro ambiciozní jezdce, kteří vyznávají masivní pop, carving. Tato nabídka kompletu platí do konce června. Při zakoupení celého setu je možno vybírat board ze tří velikostí. Rabbit Wainman je čistokrevný Delta shape. Tento profil zaručuje největší výkon k poměru velikosti kite. Výbornou stabilitu v poryvovém větru a okamžitou reakci na bar. Zcela jednoduché startování v případě pádu na hladinu kite zůstane na uchu, stačí zatáhnout za bar a kite okamžitě vzlítne. Tuto nepřekonatelnou schopnost ocení především začínající jezdci a ti kteří pilují stále dokola triky, u kterých kite často padá.

Celý článek...
 
Mushow Open 2010

mal_letak_musov.jpgJiž za týden se na třetí novomlýnské nádrži pod Pavlove uskuteční další ročník dnes již tradičního, legendárního závodu MUSHOW OPEN, který se letos jede v rámci série Triple Crown of Kite. Pretěk bude probíhat celých devět dní, kdy je velká šance, že se závody odjedou v celém rozsahu. V průběhu celé akce se rozhodně nudit nebudete. Je připraven doprovodný program jak pro samotné závodníky, tak pro diváky a návštěvníky MKB. Mrkněte na přehled celého eventu.

Pořádání závodů je v ČR díky povětrnostním podmínkám velmi náročnou záležitostí a to zejména kvůli nedostatku toho hlavního pro náš sport – větru. Proto byl termín závodů stanoven na celý a to poslední dubnový týden s prvním květnovým víkendem. V tomto termínu, i dle statistik, je pravděpodobnost kvalitního větru skoro stoprocentní záležitostí. Celý závod je tedy naplánován na 9 celých dní s tím, že závodu se každý může zúčastnit buď celý týden, nebo jen prostě přijet na větrné dny, což bude oznámeno na webech vždy předchozí den, kdy již je předpovědˇstoprocentní. Pro ty, co na MKB zůstanou po celý termín závodů, bude pořádán program a bude na každém záležet, jestli se jej zúčastní, nebo nikoliv.

Celý článek...
 
Forkite slezina 16.1. a 17.1. 2010

letak_koloto.jpgVážení kiteři, dámy a pánové a všichni co někdy slyšeli o snowkitingu-jízdě na lyžích nebo snowboardu pomocí tažného draka (kite ),  jsou zváni v sobotu a neděli 16.1.-17.1.2010,  na Klokočov kousek od Vítkova na tradiční Forkite slezinu pod zaštitou mých kamarádů a diktátorů Peldy a Milana. Tato akcička je připravena v zábavném duchu jak pro jezdce,  kteří budou moci předvést své umění, tak pro všechny zúčastněné, kteří se seznámí s tímto krásným sportem. Na místě budou kite komunity z celého ČR. Neváhejte a navštivrte proto tuto jedinečnou akci. Na akci je zajištěno občertvení a večerní sessions v místní kovárně, ti kteří nechtějí přijít o drahocené body případně o papíry, můžou složit své unavené tělo v ubytovně. Ubytovací kapacita je omezena, proto zavčas kontaktujte velkého Xaxapa na tel. 777 349 220. Co se vlastně bude na place dít? Především jezdit, také je možno ohoblovat překážky, které teda určitě stojí zato. Ti kteří nemají dobrou fyzičku mohou už ráno začít se zewlingem pod dohledem velkého Xaxapa. Na závěr je připraven sud piva, který sponzoruje zase Xaxap, takže koho nezajimají draci má alespoň více motivace přijít se kouknout na celou bandu nadšenců. V letáku najdete všechny potřebné informace.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 26 - 30 z 63