Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
1 host
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3343205
 
Easy Fly nové modely 2010

tn_yummy2010-9m_001.jpg Po velmi úspěšné modelové řadě Twisty přichází letos firma Easy Fly  s horkými novinkami v kolekci draků 2010. Ve výrobě  komorových draků s uzavřenou náběžkou  je nový model Twisty 11m a 17m. Další novinkou je nový model Yummy, čistokrevné otevřené komory, která se vyrábí ve velikostech 9m a 5m. Tato kolekce bude především pro jezdce, kteří uvažují o použití draka pouze na souši a chtějí kvalitu bez kompromisů za super cenu. Pětimetrový model je určen především pro začátky a nácvik řízení draka nebo pro jezdce, kteří nechtějí  promarnit hardcore podmínky.
Celý článek...
 
Testování v Řecku.
test_ecko.jpg Letos jsme se opět přesunuli testovat všechny naše produkty do prosluněného Řecka, kde jsme využívali každodenní termický vítr. Cestu jsme letos zvolili trajektem z Benátek a po porovnání s cestou, kterou jsme také absolvovali po vlastní ose, jednoznačně upřednostňuji trajekt. Cesta trajektem sice trvá 24hodin, ale když jsem slyšel  od lidí, kteří tam cestovali z CZ a strávili v zácpě 8 hodin, tak to opravdu nemusím. Na trajektu je absolutní pohodička a každý může strávenou dobu využít podle sebe. Navíc je perfektně klimatizovaný. Cesta z trajektu je přibližně 1 hodinu, podle toho, kam jedete.
Celý článek...
 
Výprodej kite NKB
Výprodej všech modelů ze skladu za neuvěřitelně nízké ceny. Všichni co čeklali na tuto jedinečnou akci, maji právě možnost koupit hračky za luxusní cenu.
Do výprodeje jsou zařazeny modely Vegas, Rebel, Rhino, Evo, Solid, Fabio, Lizard. Ke všem nafukovacím kitům je možno přikoupit bar za zvýhodněnou cenu - 4 lines 5.500,-
5 lines 5.990,-. U komorového kitu je bar v ceně.
Celý článek...
 
Test NKB kite Evo 10
ewo_10.jpgPo důkladném odzkoušení nového modelu Evo 2009/10m jsem sepsal všechny poznatky. Drak byl odzkoušený v různých větrných podmínkách od 9m/s do nárazy 21m/s. Test probíhal jak na rovné vodě, tak ve vlnách okolo 2m. Celkem to bylo více jak 7dnů, v průměru po 5-6 hodinách /den. Konstrukce draka hned po nafoukání vykazuje čistý delta shape. Drak má oproti Rebelu přidanou uprostřed jednu nafukovací spíru a celá odtoková hrana je z pevného materiálu jako konce draka – Dacronu. Bán je podle mě tak akorát nenajdeme zde ultra tenký bán ani „ropovod“. Vyvázaní draka je velmi jednoduché a na obou tažných lajnách jsou kladky, které umožňují plynulé naklápění celého profilu. U tohoto modelu lze vybrat jak 5-ti šňůrový bar s bezpečnostní lajnou přímo na střed banu, tak 4 šňůrový bar s bezpečnostní lajnou na spojnici tažných šňůr. Po celou dobu jsem měl navázaný 4 šňůrový bar, protože dávám přednost jednoduchosti.
Celý článek...
 
Kite Wainman
wainman.jpgOd 1.4.2009 se stáváme oficiálními prodejci kite značky Wainman, nové kite vybavení, které se k nám dostává přímo z meky kiteboardingu, WAINMANHAWAII. Za značkou stojí Lou Wainman průkopník unhooked stylu a vzor většiny světových jezdců, včetně pětinásobného vítěze PKRA Aarona Hadlowa. Po důkladném testování jsme pro náš trh jednoznačně zvolili tuto značku, která si získává po celém světě spousty příznivců, oddávajících se tomuto sportu. Wainman šel do vývoje Raabit série nekompromisní cestou za použití těch nejlepších materiálů a technologií, které používá jen pár světových značek.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 35 z 63