Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
2 hosté
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3343229
 
Snowkitingové kurzy
Ideální podmínky pro snowkitingové kurzy!!!
Na základě vašich požadavků a podnětů rozšiřujeme naše kurzy o jednodenní a individuální snowkitingový kurz. Jednodenní kurz je určen především pro ty, kteří se chtějí seznámit s dovednostmi řízení tažného draka v co nejkratším čase. Kurz trvá  3 - 4 hodiny s naší kompletní výbavou: ochranná přilba, trapéz, tažný drak - kite. Cena tohoto kurzu je 1.500,-Kč.

tn_kurz.jpg
Celý článek...
 
Test kite NKB Rebel 12m/09.
test_rebel.jpgPo otestování  nového modelu Rebel 12 jsem sepsal naše poznatky. Draka jsme zkoušeli v různých větrných  podmínkách, všechny testy byly prováděny na sněhu. Nový model má již centrální nafukovací ventil, který zkrátí čas foukání a přidá tak na komfortu obsluhy.

Kite má jako předešlý model pěti - šňůrové vyvázání, malý  rozdíl je v rozmístění přípojných bodů. Hned po nafoukání je patrný přechod k shape - Delta profilu. Zašpičatili se uši draka, změnil se profil zahnutí přední náběžné hrany a uprostřed draka ubyla jedna vzpíra. Tyto změny dodaly ještě více stability, lehkosti v letu draka a zvýšení výkonu. Depower draka je o něco strmější než u předešlého modelu. Toto je znát hlavně ve velmi poryvovém silném větru. Pokud se jedná o skákání a výdrž ve skoku, tak model 09 má větší potencionál ve zdvihu. Výdrž je podle mě velmi podobná jako u 08. Skok je spíše parabolický, pozvolný, velmi čitelný a jednoduchý pro začátečníky.
Celý článek...
 
Snowkite NKB 09 SOLID 9
s_solid_09.jpgUniverzální snowkite velikost: 9 m2

* design pro začínající až pokročilé jezdce
* open foil koncept
* skvělá stabilita
* rychlé a citlivě reagující řízení
* pátá lajna pro absolutní bezpečnost
* jednokladkový systém pro přímou odezvu na baru
* ohromný větrný rozsah, plynulý a jemný depower
* snadné startování a přistávání
* vario trim
* plně splétané dyneema šňůry
* backcountry batoh
* barva šedo-oranžová
Celý článek...
 
Král je mrtev - ať žije král, aneb North Rebel 2009
rebel09_small1.jpgNorth Rebel je bezpochyby jedním z nejúspěšnějších kitů jak na celosvětovém trhu, tak i na tom našem českém, a to po obě poslední sezony, co ho značka North nabízí. Vzhledem k tomuto obrovskému úspěchu není velký důvod něco radikálně měnit a tak tento model bude pokračovat i příští rok pod nezměněným jménem. Opět jako i v minulosti se nedají od značky North čekat nějaké extravagantní výstřelky v podobě zalomených náběžek či podobných záležitostí, ale spíše trpělivé vylepšování detailů a letových vlastností předchozího modelu. Nový Rebel 09 má ve srovnání s modelem 08 dvě zásadní změny patrné na první pohled - kite má jenom 4 žebra na rozdíl od letošních pěti a má konečně i one pump systém. Ta ostatní vylepšení a vychytávky již nejsou tak patrné a jsou vidět až při podrobném prozkoumání. Ohledně letových vlastností zatím nemůžu říct naprosto nic, protože letošní meeting byl v Mnichově a tedy jen teoretický. První kousky by ale měly dorazit začátkem září a pak hned podrobíme nového Rebela několika nezávislým testům a výsledky budou uveřejněny zde na webu, takže si pak každý bude moci udělat názor na to, jaký nový Rebel vlastně je...
Celý článek...
 
Bezkonkurenční nabídka kiteboardů Westige
board_WEST_tork.jpg
WESTIGE TORK 08 - Špičkový kiteboard s dřevěným jádrem a vícevrstvou biaxiální sklolaminátovou konstrukcí + carbonové výstuhy. Původní cena 10.990,- nyní neuvěřitelných:

3990,-

Tato cena platí za holé prkno. Cena za kompletní osazené prkno-pady SP+strapy, handle, 4xG10 fins 5cm. Cena za kompet 6990,-. Prkno je k dostání v délkách 127x39,132x40, 137x41.

board_WEST_glide.jpg
WESTIGE GLIDE 08 - vynikající kiteboard, který uspokojí jak začínající tak pokročilé jezdce původní cena 8.990,- nyní neuvěřitelných:

3990,-

Tato cena je opět za holé prkno. Cena za kompletní osazené prkno - pady SP+strapy, handle, 4xG10 fins 5cm. Cena za komplet 6990,- Prkno je k dostání v délkách 128x41, 134x42, 140x43.

Oba kiteboardy jsou vyráběny v továrně největších světových značek. Upozorňujeme že nejde o výprodej, jsou to aktuální modely roku 2008.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 63