Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3357231
 
Testy nafukovaček velikost 12.Modely 08

Tak jsem sepsal výsledky našeho testu nafukovaček 08. Všechny modely se testovaly na sněhu kromě modelu Nemesis HP, který jsem jezdil také 4,5hodiny na vodě. Všechny modely jsou ve velikosti 12m.

Celý článek...
 
Profesionální helma WESTIGE NUMBER

number.jpgProfesionální helma, navržená speciálně pro veškeré extrémní zimní sporty v extrémních podmínkách. Number je vyroben v In-Mold konstrukci, která využívá ultralehký letecký polykarbonát, supersilný kompozitní materiál, díky němuž můžeme říct, že máme jedny z nejlehčích helem na světě - 340g. Polykarbonátová skořápka helmy využívá teplo a tlak k formování svého tvaru. Tato skořápka je pak vložena do EPS formy a tato lehká, energii absorbující forma je vložena do jiné formy a na polykarbonátovou skořápku. Použitá metoda vytváří neuvěřitelnou celkovou odolnost helmy a bezkonkurenční váhu. Maximální komfort zajistí 3D odepínatelné, velmi pohodlné kryty uší, ventilační systém s možností uzavření, anatomický vnitřní tvar, skvělé vnitřní polstrování přilby, polstrovaný pásek pod bradu a úchyt na brýle. Skvělý poměr cena/kvalita.

AKČNI CENA 1390,-

Celý článek...
 
Snowkite/freestyle ski

medium_westige0607lyzepunk.jpgVelikost: 175/180cm

Délka: 175/180 cm
Efektivní hrana: 143,5 cm
Přední šířka: 12,5 cm
Střední šířka: 9,25 cm
Zadní šířka: 11,9 cm
Radius: 17,481 m

 

5200,- nyní 2990,-

 

Celý článek...
 
Kiteslezina Mošnov

V sobotu 27.10.2007 bude další landkitingová slezina. Zveme všechny na předvedení tohoto adrenalinového sportu. Na této akci bude možno vyzkoušet nové draky značky Axispara, Pegas. Zároveň bude možnost prohlédnout si snowboardy a lyže značky Westige a Choc.

Více informací naleznete zde: http://www.forkite.cz/slezina2007/index.html

 
KITES - REBEL 08 (freeride-wave)
 Po obrovském úspěchu freeridového kitu Rebel, se kterým přišla značka NKB tento rok a který je v masovém měřítku k vidění snad na každé kitebeachi na světě, přichází jeho logický nástupce - Rebel 08.
 
Značka North je známá svým poměrně konzervativním přístupem ke všem "horkým" novinkám, vývoj u NKB jde spíše "evoluční" než "revoluční" cestou a podle úspěchu značky v celosvětovém měřítku a dosaženém podílu na trhu je jasné, že je tato cesta velmi úspěšná. North se momentálně dělí spolu se značkou Cabrinha o celosvětové prvenství v prodeji kitů, se znatelným odstupem je pak třetí Best, čtvrtý Naish (který hodně za poslední rok ztratil), pátý Slingshot, dále pak další marginální značky... Od NKB se tedy nedají čekat novinky typu batwing a podobné výstřelky, jejichž přínos je zatím značně diskutabilní, North se ubírá vždy svou vlastní cestou, vychází z již prověřeného modelu, kde u nového modelu se snaží odstranit všechny případné nedostatky, na které zákazníci v průběhu sezony poukazovali.
 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 63