Čikas - kiting, snowkiting, powerkiting, kurzy

Hlavní Menu
novinky
testy
kurzy
prodej
ceník
opravy
skiservis
odkazy
kontakt
kiwoo_banner2.jpg
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Kdo je Online
2 hosté
Statistika
Členů: 2
Reportů: 125
Odkazů: 22
Přístupů: 3357322
 
Přání
Veselé Vánoce všem !tn_pradd_pn.jpg
Celý článek...
 
Kite Twisty + lyže zdarma

 

lye_veb_1.jpg

Akce lyže Völkl Expession 178cm  zdarma ! Platí při objednávce   kite  Twisty 2013/14 do 31.12.2013 nebo do vyprodání zásob lyží.

Lyže zdarma se nevztahují na velikost kite Twisty 6m.


 

 

Celý článek...
 
Twisty 2014

twisty_lanek.jpgNové modely 2014 mají tato technická vylepšení:

Nová modelová řada Twisty 2014 prošla po reakcích a připomínkách jezdců technickým vylepšením a zdokonalením.

Největší připomínky se týkaly starých magnetických ventilů. Uživatelé se rozdělili na dva „tábory“, jeden stále propagoval stávající magnetické ventily. Tyto spolehlivě odtlakovali kita při nárazu a měli tak 100% jistou, že nedojde k poškození konstrukce. Druzí zase kritizovali složitější balení a lámaní  magnetických pásů v silném mrazu po přeložení. Výsledkem těchto poznatků a připomínek bylo zcela nové přepracování, které značně zvýšilo komfort balení a bezpečnost proti poškození vrchlíku v případě nárazu.

 

Celý článek...
 
Testování v Řecku

 V letní sezoně je v Čestn_ecko_20131-1.jpgku větru po skromnu, proto vyrážíme za termickým větrem do Řecka. Řecko je překrásná země kde si užijí všichni milovníci vodních sportů. Míst pro kiteboarding je v Řecku nespočet, stačí se jen kouknout na net a vybrat si to správné.

Dají se vybrat jak spoty pro začátečníky tak pro náročné jezdce. Letos jsem se zaměřil na nový model Wainman Punch 10,5. Hned po vybalení mě drak zaujal agresivním designem a novým barem.

 

 

Celý článek...
 
Výběr vlnového prkna

vawe1.jpg

Po delší zkušenosti s vlnovými prkny, jsem sepsal mé zkušenosti, jak postupovat s výběrem a na co si dát pozor. První věc, kterou jezdec s přechodem na vlnové prkno řeší, je celkový postoj a těžiště, při jízdě na vlnovém prkně se využívá skluz, proto by měl jezdec stát více v ose (nad prknem), než při jízdě na twintipu. Při slabším větru je větší tlak na přední nohu, při silnější se přenáší váha na zadní nohu. Pokud se prkno využívá na čisté vlně, zatáčí se spíše vykroucením části těla kolem pánve. Pro tento způsob zatáčení je nejlepší nácvik na skateboardu s přední kyvnou nápravou, tento pohyb a rozpohybování je naprosto shodný. Posilují se hlavně břišní svaly a trup těla. Pokud jezdec začíná doporučuji  zakoupit větší velikost boardu s širší zádi a menším rockerem.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 63